تازه ها, مقالات

روش‌های برتر SEO برای افزایش فروش در تجارت الکترونیک سال ۲۰۲۰

بهترین روش‌های SEO برای افزایش فروش چیست؟
 بهترین روش SEO ( روش‌های برتر SEO ) چیست: این روزها شاهد رونق خرید آنلاین هستیم که به سرعت در حال افزایش است. فروش خرده فروشی تجارت الکترونیکی از ۲٫۳ میلیارد دلار در سراسر جهان فراتر رفته است. بازار خرید آنلاین در سال های آینده نیز رو به افزایش خواهد بود.
شما فرصت های بی شماری برای جلب و کسب سود دارید ، اما به دلیل استحکام محبوبیت تجارت الکترونیکی ، بسیاری از مشاغل مدام در صحنه فروش ظاهر می شوند و رقابت را افزایش می دهند. بهترین کار این است که یک حضور آنلاین منحصر به فرد ایجاد کنید تا از رقابت دور شوید و کاربران را برای افزایش فروش جذب کنید.
بهینه سازی موتور جستجو تنها راه برای کسب و کار آنلاین است ، و شما باید روش‌های SEO را در نظر بگیرید تا فروش خود را سر به فلک بکشانید.
حال بیایید در مورد روش‌های برتر SEO در تجارت الکترونیکی برای رونق بخشیدن به فروش در سال ۲۰۲۰ بحث کنیم.

یکی از روش‌های برتر SEO تحقیق مناسب درباره کلمات کلیدی است

شناخت بازار و مخاطبان بالقوه شما برای افزایش فروش محصول شما الزامی است. بهترین کار این است که با تحقیق و تجزیه و تحلیل موثر کلمات کلیدی در مورد ویژگی خاص خود و شخصیت خریدارتان تحقیق کنید. ابزار تحقیق بسیاری برای کلمات کلیدی در دسترس است که می تواند به شما کمک کند برجسته ترین کلمات کلیدی مورد استفاده مخاطبان بالقوه خود را فیلتر کنید.
این ابزارها داده های مفصلی در مورد میزان جستجوی کلمات کلیدی و رقابت بر روی آنها ارائه می دهند. بنابراین ، با کمک اطلاعات مختلف دیداری ، می توانید کلمات کلیدی خود را برای رتبه بندی در Google فیلتر کنید و برای ایجاد سرنخ ، ترافیک بازدید را هدایت کنید.

یکی از روش‌های برتر SEO وارد کردن کلمات کلیدی طولانی است

کلمات کلیدی بلند بالا (جمله) می توانند افزایش چشمگیری در فروش محصول شما داشته باشند. اولاً ، کلمات کلیدی طولانی از حجم جستجو و رقابت بالایی برخوردار نیستند و شما به راحتی می توانید در این کلمات کلیدی رتبه بندی کنید.
علاوه بر این ، کلمات کلیدی طولانی خاص تر و تقریباً قابل تبدیل هستند. بنابراین ، شما مجبور نیستید تلاش بیشتری انجام دهید ، و به راحتی کاربران تبدیل خواهند شد.
از این رو ، برای رشد تجارت در تجارت الکترونیکی و فروش محصولات خود ، باید کلمات کلیدی طولانی را در تحقیق و جستجو در کلمات کلیدی و استراتژی های تولید محتوا بگنجانید.
بهترین روش SEO در طراحی یک سایت

از طراحی سازگار وب سایت اطمینان حاصل کنید

طراحی روان و مناسب وب سایت برای کمک به موتورهای جستجو برای خزیدن و فهرست بندی محتوای وب سایت ضروری است. هنگامی که کاربر چیزی را جستجو می کند ، موتورهای جستجو به فهرست صفحه نگاه می کنند و صفحات برتر نمایه شده مربوطه را به کاربر نشان می دهند.
اگر وب سایت شما دارای طراحی مبهم و ناسازگار است ، بنابراین خزنده ها وب سایت یا صفحه خاصی را نمی خوانند یا ممکن است از آن بگذرند ، و شما هرگز برای مخاطبان خود قابل مشاهده نخواهید بود.
علاوه بر این ، در صورتی که وب سایت شما نمایه شود ، اما کاربر در مسیریابی با مشکل روبرو است ، فروش قابل توجهی نخواهید داشت. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما از یک معماری یکپارچه برای خزنده ها و کاربران برخوردار باشد. همچنین ، دسته بندی ها و زیر مجموعه ها را برای طبقه بندی داده های وب سایت ، محصولات و غیره تعریف کنید.

طراحی یک وب سایت تجارت الکترونیکی فریبنده و انعطاف پذیر

وب سایت شما فروشگاه آنلاین شما است و هیچ مشاوری مانند آنچه در فروشگاه های فیزیکی می بینید وجود ندارد. وب سایت شما برای جذب ، تعامل و تبدیل کاربر باید یک رابط کاربری قابل درک و جذاب باشد. باید مطمئن شوید که کاربران برای دسترسی به محصولات ، مراحل بررسی و مراحل دیگر با مشکلی روبرو نخواهند شد.
۷۵٪ از مصرف کنندگان طراحی را به عنوان یکی از فاکتورهای مهم برای نتیجه گیری اعتبار یک برند در نظر می گیرند. بنابراین ، این را در نظر بگیرید و یک پورتال جذاب تجارت الکترونیکی بسازید که بتواند تجربه کاربر را بی عیب و نقص تضمین کند.
روش‌های برتر SEO برای فروش بیشتر یک سایت

بازرسی فنی SEO را انجام دهید

یک بازرسی فنی SEO می تواند به شما کمک کند خطاهای مختلفی را که بر رتبه و میزان بازدید شما تأثیر می گذارد ، شناسایی کنید. شما باید یک بررسی دقیق انجام دهید تا با تمام مشکلات احتمالی روبرو شوید و آنها را برطرف کنید. رایج ترین اشتباهات در وب سایت ها هدایت مجدد ، لینکهای خراب ، محتوای تکراری و تصاویر بهینه نشده است. در نتیجه این خطاها به صفوف و فروش شما آسیب می رسانند. برای ممیزی وب سایت خود می توانید از ابزارهای آنلاین کمک بگیرید و باید اشتباهات را برطرف کنید.
علاوه بر این ، اکثر وب سایت ها از سرعت کم بارگذاری برخوردار هستند. سرعت بارگذاری صفحه یک فاکتور رتبه بندی است و سرعت کم می تواند از رتبه های شما در SERP بکاهد. بنابراین ، سرعت سایت خود را بهینه کنید و مطمئن شوید که به سرعت در همه دستگاه ها بارگیری می شود.
علاوه بر این ، باید عنوان Meta و شرح تمام صفحات وب خود را بهبود ببخشید تا کاربران را به سمت سایت خود سوق داده و فروش محصولات خود را افزایش دهید.

در استراتژی روش‌های برتر SEO – سئو موبایل را اضافه کنید

بیش از نیمی از کل ترافیک از طریق دستگاه های تلفن همراه تأمین می شود و برای افزایش فروش محصولات تجارت الکترونیکی ، سازگار بودن با تلفن همراه ضروری است.
امروزه همه تلفن های هوشمند دارند و افراد به دلیل دستیابی و قابلیت حمل بیشتر در اینترنت از طریق تلفن همراه گشت و گذار می کنند. بنابراین ، شما می توانید از مخاطبان تلفن همراه خود منجر به تولید هدایت های گسترده ای شوید و باید آماده میزبانی آنها باشید.
برای بهبود تجربه مرور کاربر در تلفن همراه ، Google برای بار اول یک بروزرسانی نمایه سازی در تلفن همراه را ارائه می دهد که در هنگام فهرست بندی اولویت وب سایت موبایل پسند است.
از این رو ، با در نظر گرفتن سئوی موبایل می توانید رتبه و فروش بالایی داشته باشید.

وبلاگ ها را در توسعه محتوا بگنجانید

وبلاگ های آموزنده تأثیر بسزایی در رتبه بندی و امتیازات دارند. با افزودن کلمات کلیدی مرتبط و اطلاعات در محتوای وبلاگ ، می توانید از طریق وبلاگ به همه مخاطبان احتمالی خود نزدیک شوید. شما نمی توانید از تمام کلمات کلیدی در جزئیات محصول استفاده کنید ، و استفاده غیرضروری از کلمات کلیدی در رده پر کردن قرار می گیرد ، و این خلاف دستورالعمل های موتور جستجو است.
می توانید محصولات خود را از طریق وبلاگ برای کاربران توضیح دهید ، این امر باعث راحتی بازدیدکنندگان با محصول می شود و احتمال تبدیل را افزایش می دهد. شما باید نکات درد کاربران را در محتوای وبلاگ بگنجانید و روش های حل امتیاز را از طریق محصولات خود توضیح دهید.
اینها برخی از روش‌های برتر SEO در زمینه تجارت الکترونیکی برای افزایش فروش شما است. برای رتبه بندی در SERP و افزایش نمودار فروش محصولات خود باید همیشه این روشهای جستجوگرها را در نظر بگیرید. قاصدک سافت یکی از برترین طراحان سایت و سئو است که با تکیه بر تیم فنی می تواند به شما کمک کند تا از طریق استراتژی های بازاریابی دیجیتال مبتنی بر نتایج ، هدف تجاری خود را انجام دهید.
این مطلب را هم بخوانید  CRM فروش و مدیریت آن
author-avatar

درباره یاسر

از سال 1371 هجری شمسی با دنیای رایانه آشنا شدم. بیشتر وقتم را به یادگیری و مطالعه صرف می کنم و به طراحی، برنامه نویسی و شعر علاقه مندم. */ این که یک روز مهندس برود در پی شعر / سر و سریست که با موی پریشان دارد.

5 فکر در مورد “ روش‌های برتر SEO برای افزایش فروش در تجارت الکترونیک سال ۲۰۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *