تازه ها, مقالات

چرا سئو برای رشد تجارت الکترونیکی شما بسیار مهم است؟

تاثیر سئو در رشد تجارت الکترونیکی

تجارت خرده فروشی امروز به جای  بازاریابی آفلاین بیشتر به تبلیغ آنلاین بستگی دارد. هنگامی که آمادگی ارائه خدمات دیجیتالی به مشتریان خود را دارید ، برای رشد دید آنلاین خود و در نتیجه افزایش فروش و سود شغلی در تجارت الکترونیکی ، به سئو نیاز دارید.

 

تاثیر سئو در رشد تجارت الکترونیک

مهم نیست که کسب و کار شما کوچک است یا بزرگ ، سئو برای استفاده از تجارت الکترونیک ضروری است. اجرای یک استراتژی سئو  موثردر جستجوگرها برای فروشگاه تجارت الکترونیک می تواند تجارت آنلاین شما را از بین یا بالا ببرد.

با این وجود ، بسیاری از افراد به احتمال بهینه سازی موتور جستجو برای یک وب سایت تجارت الکترونیکی شک دارند. در زیر برخی از نکات معتبر آورده شده است که ثابت می کنند چرا سئو برای افزایش بازدید ارگانیک از وب سایت تجارت الکترونیکی شما بسیار مهم است.

افزایش تعداد فروش:

بدیهی است که استفاده از استراتژی مناسب بازاریابی باعث افزایش دامنه تجارت شما و در نتیجه فروش زیاد می شود. دریافت رتبه های برتر اصلی از طریق سئو باعث افزایش اعتماد مشتری به نام تجاری شما می شود که تعداد بازدید را بهبود می بخشد.

این مطلب را هم بخوانید  مقایسه وردپرس WordPress و جوملا Joomla

مشتریان جدید کسب کنید:

از طریق سئو می توانید مشتری اصلی را هدف قرار دهید تا به مشتریان جهانی برسید. مشتری اصلی که از طریق سئو کسب می کنید ، پتانسیل بالایی برای خرید محصول شما در سایت تجارت الکترونیک خواهد داشت.

بهبود اعتبار آنلاین:

هر شرکت تجارت الکترونیکی تمایل به حفظ شهرت مثبت در گوگل را دارد زیرا کاربران معمولاً خواندن بررسی های آنلاین قبل از پرداخت را ترجیح می دهند. به همین دلیل مدیریت اعتبار نام تجاری ضروری است. سئو به بهبود اعتبار آنلاین شما ، جلوگیری از بررسی های منفی و ارتقا feedback بازخورد مثبت در صفحات جستجو کمک می کند.

نتایج بلندمدت:

بهینه سازی موتور جستجو نتایج طولانی مدت را ارائه می دهد که با سایر گزینه های بازاریابی امکان پذیر نیست. تلاش های شما در یک بار جستجوگرها می تواند طولانی مدت بدون سرمایه گذاری در هزینه های سنگین و همچنین نیروی انسانی کار کند.

این مطلب را هم بخوانید  پیج کاری موفق در اینستاگرام

اکنون ، شما به ضرورت خدمات سئو تجارت الکترونیک اعتراف کرده اید. بنابراین ، بیایید چند استراتژی موثر در مورد سئو را که می توانند برای پورتال تجارت الکترونیک شما مفید باشند ، بحث کنیم.

سئو داخلی:

همه چیز در بستر دیجیتال با سئو داخلی شروع می شود. قبل از سئو در صفحه ، نمی توانید دستیابی به موفقیت را در یک سیستم عامل ارگانیک پیش بینی کنید. عوامل متعددی تحت سئو داخلی در نظر گرفته می شوند. برخی از آنها به شرح زیر است:

عنوان ها

توضیحات

توضیحات محصول

آدرس اینترنتی

نام جایگزین تصویر

عنوان ها و موارد دیگر

علاوه بر این ، فراموش نکنید که UI / UX وب سایت خود را در نظر بگیرید تا سفر بی نقصی به کاربر ارائه دهید.

سرعت وب سایت:

سرعت یک جز حیاتی برای خدمت رسانی به مشتریان / کاربران شما ، به بهترین وجه است. اگرچه سرعت خاصی برای یک وب سایت بهترین نیست ، اما وب سایتی که در عرض ۰-۳ ثانیه بارگیری می شود نسبت به رقبای خود دارای وزن بالایی است. این تلاشی برای بهبود تجربه خریدار در بستر آنلاین است. ابزارهای زیادی برای کمک به شما در تعیین سرعت وب سایت در کنار بهترین توصیه های ممکن برای افزایش عملکرد وب در دسترس است.

این مطلب را هم بخوانید  مخاطب تان را بشناسید

بهینه سازی های جستجوی صوتی:

با این وجود ، جستجوی صوتی روند جدیدی در صنعت دیجیتال است. این روند تعداد خریدارانی را که جستجوی گفتاری را به جستجوی استاندارد دسک تاپ ترجیح می دهند ، افزایش داده است. همچنین با گذشت زمان ، در دسترس بودن دستگاه های دستیار صوتی جای جستجوی متداول را با جستجوی صوتی خواهد گرفت. از این رو ، پورتال تجارت الکترونیکی شما باید برای جستجوی صوتی بهینه شود.

بنابراین ، این نکات به شما کمک می کند تجارت الکترونیکی تجارت آنلاین خود را به اوج جدید برسانید و نام تجاری خود را از طریق سیستم عامل های دیجیتال پر کنید.

مهمتر از همه ، صرف نظر از رسانه بازاریابی ، نمی توانید پتانسیل برجسته بهینه سازی موتور جستجو در بهبود تجارت الکترونیکی خود را فراموش کنید.

author-avatar

درباره یاسر

از سال 1371 هجری شمسی با دنیای رایانه آشنا شدم. بیشتر وقتم را به یادگیری و مطالعه صرف می کنم و به طراحی، برنامه نویسی و شعر علاقه مندم. */ این که یک روز مهندس برود در پی شعر / سر و سریست که با موی پریشان دارد.

2 فکر در مورد “ چرا سئو برای رشد تجارت الکترونیکی شما بسیار مهم است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *