تازه ها, مقالات

برای حفظ رتبه گوگل خود از این خطوط قرمز دوری کنید

برای حفظ رتبه گوگل خود از این خطوط قرمز دوری کنید

برای حفظ رتبه گوگل خود از این خطوط قرمز دوری کنید ، در الگوریتم گوگل یکسری خط قرمز وجود دارد . مشاغلی که دارای سایت هستند بایستی کاملا به این موارد واقف باشند. برای حفظ و ارتقا رتبه سایتتان در گوگل باید از این خطوط قرمز ها دوری کنید. ما در یک دوره دیجیتالی زندگی می کنیم ، جایی که اینترنت تقریباً در هر جایگاهی توانایی های خود را ثابت کرده است. از آنجا که مزایای بیشماری از اینترنت وجود دارد ، تقریباً هر صاحب شغلی در حال دسترسی به اینترنت برای بدست آوردن فرصت های شغلی بسیار زیاد هستند.

گوگل مکانی است که تقریباً همه مشتریان بالقوه شما در آن هستند و اگر موقعیت منحصر به فردی در بازار آنلاین داشته باشید ، می توانید آنها را فریب دهید. این موقعیت دیجیتالی منحصر به فرد به معنای ظاهر شدن شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل است. وب سایت موجود در صفحه اول SERP حداکثر بازدید و تبدیل را دارد. بنابراین ، حفظ رتبه بندی صفحه اول خود در نتایج جستجو برای به دست آوردن یک تجارت آنلاین قابل توجه ، بسیار مهم است.

برخی از تکنیک ها مانند بازاریابی درونی و به طور خاص سئو بهینه وجود دارد که به شما کمک می کند تا رتبه های برتر گوگل را بدست آورید ، اما برخی از اشتباهات و استفاده از روش های منسوخ می تواند بر رتبه شما تأثیر بگذارد. این اشتباهات فریبنده خطوط قرمز هستند که می توانند تلاش های بهینه سازی شما را کم رنگ کرده و مجازات شوند.
در اینجا درباره برخی از خطوط قرمز صحبت می کنیم تا بتوانید از آنها جلوگیری کنید تا به طور مداوم در صفحه اول SERP سلطنت کنید.

این مطلب را هم بخوانید  کابل Cabling و معرفی مزایا و معایب آنها

 

چرا باید برای حفظ رتبه گوگل خود از این خطوط قرمز دوری کنید !!

بک لینک با اعتبار پایین

بک لینک یکی از عوامل رتبه بندی گوگل است و بک لینک قدرت شما را در موتورهای جستجو افزایش می دهد. کارهایی مانند تبادل لینک ، شبکه های وبلاگ خصوصی ، پیوندهای گسترده در سایت ، نشانک گذاری اجتماعی راههای گریزی هستند که استفاده می شوند. این تکنیک های ساخت لینک فریبنده نتایج جستجو را دستکاری می کنند و وب سایت های با کیفیت پایین بالاتر از وب سایت شایسته هستند که کاربران را برای دریافت داده ها و خدمات مناسب نگران می کند.

از ابتدای پیدایش ، گوگل برای بهبود تجربه جستجو کاربر تلاش می کند ، و برای از بین بردن این مزاحمت جستجو کاربر ، گوگل یک به روزرسانی Penguin را راه اندازی کرد ، که اقتدار و ارتباط پیوند را قبل از انتقال ارزش به شما مقیاس می دهد. علاوه بر این ، این الگوریتم می تواند تاکتیک های دستکاری را تشخیص داده و بر این اساس آنها را مجازات کند. بعد از این به روزرسانی ، اکنون همه تکنیک های ساخت پیوند کلاه سیاه black-hat link building ممنوع است.

این مطلب را هم بخوانید  نرم افزارهای CRM و ویژگی های آن

اگر هنوز در استراتژی backlink خود باقی مانده اید این موضوع را در نظر داشته باشید ، در محدوده خطوط قرمز هستید و با افت شدید رتبه روبرو خواهید شد. علاوه بر این ، شما نیازی به ساخت پیوند ناخواسته ندارید ، اما گاهی اوقات رقبای شما می توانند پیوند منفی برای شما ایجاد کنند تا رتبه شما را خراب کند. بنابراین ، مراقب لینک های خود باشید و از لینک های با کیفیت پایین برای نگهداری در رتبه بندی گوگل خود صرف نظر کنید.

برای حفظ رتبه گوگل خود از این خطوط قرمز دوری کنید

لینک های ناموجود

لینکهای شکسته پیوندهایی هستند که به صفحات وب خالی یا غیر موجود هدایت می شوند. دلایل ایجاد پیوندهای خراب این است که صفحه هدف منتقل شده است ، صفحه وب / وب سایت فعال نیست و اشتباه تایپی در URL است. تعداد محدود پیوندهای خراب قابل تحمل است ، اما بسیاری از اینها می توانند در رتبه بندی شما در نتایج جستجو مشکل ایجاد کنند. گوگل پیوندهای پشتیبان شما را کنترل می کند ، وجود تعداد زیادی لینک نشان دهنده سستی شما نسبت به سایت و پیوندها است که باعث نمره منفی می شود و قدرت و موقعیت شما را در صفحه اول SERP خراب می کند.

این مطلب را هم بخوانید  برنامه بازاریابی CRM و اهمیت پایگاه داده و انبار داده در سی آر ام

بنابراین ، بهترین کار این است که برای حفظ رتبه و رشد تجارت آنلاین خود پیوندهای شکسته یا ناموجود را بهینه کنید. شما باید بک لینک های خود را در یک بازه زمانی منظم بررسی کنید و بر این اساس درمان کنید تا از آنچه گوگل دوست ندارد جلوگیری کنید. چندین ابزار آنلاین می توانند به شما در شناسایی پیوندهای خراب کمک کنند. این پیوندهای خراب را بهینه کنید و صلاحیت خود را برای نشان دادن در صفحه اول حفظ کنید.

 

سرعت کم وب سایت

گوگل اولویت را برای بارگیری سریع وب سایت ها قائل است. اگر بارگذاری وب سایت شما طولانی شود ، مهم نیست که هر چقدر محتوای شما خوب باشد ، رتبه بندی سایت شما کاهش می یابد. اگر وب سایت شما قادر به بارگیری در یک زمان قابل هضم نباشد ، به غیر از گوگل ، کاربران به نتایج جستجو باز می گردند. بنابراین ، سرعت بارگیری پایین وب سایت شما یک خط قرمز است و از میزان بازدید و رتبه بندی می کاهد.

از این رو ، یک وب سایت بارگیری سریع برای قرار گرفتن در رتبه های برتر بسیار مهم است. برای بهبود سرعت سایت خود ، باید فایل های کدهای بزرگ ، تصاویر با وضوح بالا را بهینه کرده و یک سرور میزبان با کیفیت دریافت کنید.

author-avatar

درباره یاسر

از سال 1371 هجری شمسی با دنیای رایانه آشنا شدم. بیشتر وقتم را به یادگیری و مطالعه صرف می کنم و به طراحی، برنامه نویسی و شعر علاقه مندم. */ این که یک روز مهندس برود در پی شعر / سر و سریست که با موی پریشان دارد.

2 فکر در مورد “ برای حفظ رتبه گوگل خود از این خطوط قرمز دوری کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *