وبسایت فوری رایگان

وبسایت فوری رایگان چیست؟

امروزه داشتن وبسایت اینترنتی برای کسب و کارها به اندازه داشتن یک خط تلفن و حتی بیشتر از آن، ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد. اما داشتن یک وبسایت اینترنتی علاوه بر هزینه های مربوطه، داشتن دانش فنی کافی و به روز نگه داشتن آن نیازمند زمان و افراد متخصص است. به همین دلیل بسیاری از صاحبان مشاغل بر خلاف نیازی که به داشتن وبسایت احساس می کنند، اما برای داشتن آن اقدامی نمی کنند.

برای اولین بار قاصدک سافت امکانی را فراهم ساخته تا کلیه کسب و کارها بدون داشتن دانش فنی و بدون نیاز به صرف وقت و هزینه های مربوط به یک وبسایت، یک وبسایت کامل، را بدون هرگونه زحمت، و فقط با چند کلیک در کمتر از ۵ دقیقه در اختیار داشته باشند.

در این وبسایت چه کاری می توان انجام داد؟

این وبسایت دقیقا شبیه همه وبسایت های اینترنتی است که میتواند شامل عکس و متن و شماره های تماس و نشانی و… باشد.

نام این وبسایت چیست؟ آیا می توان نام دلخواه را برای آن انتخاب کرد؟

بله، نام وبسایت به دلخواه شما قابل انتخاب است به شرطی که قبلا توسط کسی انتخاب نشده باشد و می تواند نام برند یا مجموعه یا هر نام دلخواه دیگر باشد. عینا شبیه نام وبسایت های اینترنتی با www  شروع می شود، با یک تفاوت که برای داشتن این نام نیازی نیست که آنرا خریداری نمایید و البته این نام زیردامنه وبسایت اینترنتی قاصدک می باشد.

به عنوان مثال:

www.your-name.24shp.ir

آیا برای آن باید هاست خریداری نمایم؟

خیر، پس از ایجاد این صفحه بر طبق خواسته شما، کلیه هزینه های هاست و پشتیبانی، نگهداری و… به عهده قاصدک سافت می باشد. و نیازی به خریداری هاست ندارید.

آیا هزینه دیگری هست که باید پرداخت نمایم؟

داشتن این وبسایت هیچ هزینه ای برای شما نداشته کاملا رایگان است.

در صورتی که خودتان توانایی ایجاد و راه اندازی آنرا ندارید هزینه اندکی بابت طراحی صفحه سفارشی شما دریافت خواهد گردید که با هزینه های طراحی سایت به هیچ وجه قابل مقایسه نیست.

به عنوان مثال حتی با پرداخت ۵۰ هزار تومان هم می توانید یک وبسایت کامل دقیقا شبیه وبسایت های اینترنتی داشته باشید.

 

سفارش صفحه اختصاصی    کسب اطلاعات بیشتر

منو دسته های خود را در سربرگ موبایل -> موبایل -> المان منو موبایل -> نمایش/پنهان سازی -> انتخاب منو تنظیم کنید
نوار کناری
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
مشاوره رایگان

<span style="color: #777777; font-family: IRANSans; font-size: 14px;">برای مشاوره رایگان و ارتباط با ما کافیه فرم زیر را پر کنید و سوالات یا پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.</span>

    مشاوره در زمینه:
    ساعت تماس با شما:
    X
    مشاوره رایگان