ربات حرفه ای اینستاگرام

افزایش لایک و فالور واقعی ایسنتاگرام

چرا افزایش فالور اینستاگرام؟

اگر دنبال افزایش فالور واقعی و ایرانی هستید به جای درستی سر زده اید! ربات اینستاگرام اینستا.پروبوت سبب افزایش بازدید کنندگان پیج و پست های شما شده و باعث فروش هر چه بیشتر محصولات شما خواهد شد. در واقع ربات اینستاگرام سیستمی برای افزایش فعالیت پیج شما میباشد که با استفاده از آن به جای دریافت فالور فیک و بی ارزش، فالور صد در صد واقعی و هدفمند جذب خواهید کرد.

ربات اینستاگرام اینستا.پروبوت چیست؟

اینستا.پروبات یک سیستم فروش فالور نیست ، ربات اینستاگرام اینستا.پروبات یک سیستم هوشمند برای افزایش فالور ، تبلیغات و مدیریت اکانت اینستاگرام شماست، ربات می‌تواند با تنظیم شدن بر روی اهداف شما که این اهداف می‌توانند صفحه های رقیب و پرطرفدار اینستاگرام ، تگ ها و یا موقعیت های جغرافیایی از یک شهر گرفته تا یک محله خاص تنظیم شود و از این اهداف برای شما فالور واقعی و فعال اینستاگرام به صورت تضمینی جمع آوری کند. روش کار به این صورت است که پس از تنظیم و روشن کردن ربات ، ربات به طور هوشمند شروع به لایک کردن ، کامنت گذاشتن و فالو کردن بازار هدف شما می‌کند ، با این کار روزانه حجم زیادی بازدید کننده ، فالور واقعی و فعال به سمت صفحه ی شما سرازیر می‌شود. 

افزایش فالور واقعی اینستاگرام

تمام فالور هایی که ربات برای شما جمع آوری می‌کند واقعی هستند و بابت فعالیت ربات در اینستاگرام و تعامل با کاربران دیگر به جمع فالورهای شما اضافه خواهند شد. در جذب فالور از هیچ اجباری استفاده نشده و کاربران دیگر با تمایل خود شما را فالو و حتی آنفالو خواهند کرد. این مطالب پیج شماست که با گیرایی و جذاب بودن، آنها را راغب به ماندن خواهد کرد.

بدون نیاز به دانلود

برخلاف دیگر نرم افزار های جذب فالور اینستاگرام در اینستا.پروبات شما نیازی به دانلود و نصب هیچ نرم افزاری بر روی سیستمتان ندارید ، تمام تنظیمات و مدیریت بر روی اکانت شما از روی نرم افزار تحت وب بر روی سایت ما انجام می‌شود و نیازی به سخت افزار یا اینترنت قوی ندارید. پس از روشن کردن ربات ، سیستم به صورت ۲۴ ساعته برای شما فالور فعال واقعی جذب خواهد کرد. 

شلیک کن و فراموش کن

برای جذب فالور به راحتی می‌توانید تمامی کارهای اینستاگرام خود را اتوماتیک انجام دهید، ربات را تنظیم کنید، دکمه شروع ربات را بزنید حالا ربات برای شما کامنت می‌گذارد و لایک می‌گند ، فالو و آنفالو می‌کند، با این کار هر روز کاربران و فالور های زیادی به صفحه شما جذب خواهند شد. فقط باید صبر کنید و منتظر نتایج شگفت انگیز باشید.

بدون نیاز به اتصال مداوم به مودم و هزینه اینترنت

رباتتان را تنظیم کنید، دکمه شروع ربات را بزنید ، سیستمتان را خاموش کنید و با خیال راحت به کار هایتان برسید ، ربات شما ۲۴ ساعته اکانتتان را مدیریت خواهد کرد، هر زمان که دوست داشته باشید می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید، تنظیمات ربات اینستاگرام خود را تغییر دهید، آمار افزایش فالور اکانت خود را مشاهده کنید و با بهینه سازی فعالیت های ربات بازده ربات اینستاگرام خود را بالا ببرید.

افزایش فالور صدردصد واقعی

در کمترین زمان بیشترین فالور و بیننده ی واقعی را به صفحه ی خود جذب خواهید کرد. فقط کمی حوصله به خرج دهید و تنظیمات ربات را به دقت انجام دهید. هیچ آمار دقیقی در دست نیست اما بطور تجربی می توان گفت در ازای هر ۱۰۰۰ نفر که فالو می کنید بطور متوسط ۳۵۰ تا ۴۰۰ نفر شما را فالو می کنند. فالو کنید تا فالو شوید. بگذارید آمار فالو شما تا ۱۰هزار و ۲۰ هزار نفر برسد، اصلا نترسید بعداز مدتی می توانید همه آنها را بوسیله همین ربات آنفالو کنید. دریافت ماهانه هزار تا ده هزار فالور واقعی توسط ربات شمارا شگفت زده خواهد کرد. ما به شما تضمین می‌دهیم فالور های دریافتی شما واقعی و ایرانی هستند و از منابعی که خودتان برای ربات اینستاگرام مشخص کرده اید جذب شده‌اند.

ارسال پست زماندار و پست مطالب دیگران در صفحه خودتان

علاوه بر افزایش فالور اینستاگرام، با اینستا.پروبات به راحتی می‌توانید ارسال پست به اینستاگرام با کامپیوتر به صورت زمان بندی شده داشته باشید، می‌توانید حتی برای ماه  های آینده ارسال پست بر روی اکانتتان را برنامه ریزی کنید و یا حتی از روی اکانت های دیگران، بدون نیاز به دانلود بر روی اینستاگرام خود repost را کاملا اتوماتیک انجام دهید.

از این ساده تر نمیشه

تنظیمات ربات بسیار ساده و راحت طراحی شده و راهنما های سایت ما گام به گام شما را در رسیدن به بهینه ترین و موثرترین تنظیمات جهت رسیدن به بهترین بازدهی در افزایش فالور اینستاگرام و کیفیت صفحه تان همراهی خواهند کرد.

هنوز تصمیم نگرفتید؟

اگر هنوز شک دارید یا به جمع بندی نرسیدید، همین حالا ثبت نام کنید و سه روز تست رایگان از سیستم مدیریت و افزایش فالور اینستاگرام ما هدیه بگیرید، در همین سه روز از کارکرد رباتتان ، تحول و افزایش فالور صفحه ی اینستاگرامتان شگفت زده خواهید شد (تست رایگان ربات بلافاصله بعد از اضافه شدن اکانت فعال می‌گردد).

چیزی از قلم افتاده؟

امکاناتی که تا الان گفتیم بعضی از امکانات ربات حرفه ای اینستا.پروبات بود، ثبت نام کنید و ببینید چه امکانات کاربردی دیگه براتون تعبیه شده که میتونه حساب اینستاگرامتون را متحول کنه

 

 

سفارش ربات حرفه ای اینستاگرام    کسب اطلاعات بیشتر

طراحی وبسایت

در دنیای امروز که عصر ارتباطات نامیده میشود، وب سایت ها مهمترین رسانه بعد از تلوزیون می باشند که با پیشرفت سریع کمپانی های طراحی سایت ، حتی وب سایت ها در سالهای اخیر برای بسیاری از مردم جهان تبدیل به رسانه اول شده اند.

برای مثال بسیاری از مردم جهان دیگر روزنامه نمی خرند و از طریق وب سایت ها، آنها را مطالعه می کنند.

بسیاری از خرید ها از طریق وب سایت ها انجام می شود.

بسیاری مردم کتاب های مورد علاقه را از طریق وب سایت ها تهیه و مطالعه می کنند.

حتی ارتباط مردم با هم از طریق بسیاری از وب سایت ها مانند Facebook.com و ابزار های چت که از طریق وب سایت ها مانند وایبر و واتس آپ و لاین و… ؛ امروزه حتی ما زحمت انجام بسیاری از سفر ها را به خود نمی دهیم و به این ارتباط مجازی از طریق اینگونه وب سایت ها بسنده می کنیم.

تیم طراحی وبسایت قاصدک سافت با بهره گیری از کارشناسان و برنامه نویسان مجرب، امکان طراحی و پیاده سازی انواع وبسایت شخصی، شرکتی و فروشگاهی برای انواع مشاغل از جمله پزشکان، خبرگزاری ها، مجموعه های فرهنگی و گردشگری، هتل ها، کارخانجات، آموزشگاهها و مشاغل دیگر را دارا می باشد.

تعرفه طراحی وبسایت

وبسایت فوری رایگان

وبسایت فوری رایگان چیست؟

امروزه داشتن وبسایت اینترنتی برای کسب و کارها به اندازه داشتن یک خط تلفن و حتی بیشتر از آن، ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد. اما داشتن یک وبسایت اینترنتی علاوه بر هزینه های مربوطه، داشتن دانش فنی کافی و به روز نگه داشتن آن نیازمند زمان و افراد متخصص است. به همین دلیل بسیاری از صاحبان مشاغل بر خلاف نیازی که به داشتن وبسایت احساس می کنند، اما برای داشتن آن اقدامی نمی کنند.

برای اولین بار قاصدک سافت امکانی را فراهم ساخته تا کلیه کسب و کارها بدون داشتن دانش فنی و بدون نیاز به صرف وقت و هزینه های مربوط به یک وبسایت، یک وبسایت کامل، را بدون هرگونه زحمت، و فقط با چند کلیک در کمتر از ۵ دقیقه در اختیار داشته باشند.

در این وبسایت چه کاری می توان انجام داد؟

این وبسایت دقیقا شبیه همه وبسایت های اینترنتی است که میتواند شامل عکس و متن و شماره های تماس و نشانی و… باشد.

نام این وبسایت چیست؟ آیا می توان نام دلخواه را برای آن انتخاب کرد؟

بله، نام وبسایت به دلخواه شما قابل انتخاب است به شرطی که قبلا توسط کسی انتخاب نشده باشد و می تواند نام برند یا مجموعه یا هر نام دلخواه دیگر باشد. عینا شبیه نام وبسایت های اینترنتی با www  شروع می شود، با یک تفاوت که برای داشتن این نام نیازی نیست که آنرا خریداری نمایید و البته این نام زیردامنه وبسایت اینترنتی قاصدک می باشد.

به عنوان مثال:

www.your-name.24shp.ir

آیا برای آن باید هاست خریداری نمایم؟

خیر، پس از ایجاد این صفحه بر طبق خواسته شما، کلیه هزینه های هاست و پشتیبانی، نگهداری و… به عهده قاصدک سافت می باشد. و نیازی به خریداری هاست ندارید.

آیا هزینه دیگری هست که باید پرداخت نمایم؟

داشتن این وبسایت هیچ هزینه ای برای شما نداشته کاملا رایگان است.

در صورتی که خودتان توانایی ایجاد و راه اندازی آنرا ندارید هزینه اندکی بابت طراحی صفحه سفارشی شما دریافت خواهد گردید که با هزینه های طراحی سایت به هیچ وجه قابل مقایسه نیست.

به عنوان مثال حتی با پرداخت ۵۰ هزار تومان هم می توانید یک وبسایت کامل دقیقا شبیه وبسایت های اینترنتی داشته باشید.

 

سفارش صفحه اختصاصی    کسب اطلاعات بیشتر